elektrokola, skládací elektrokola
skládací kola tern
Jméno:

nejnaloženější kolo na Eurobiku

10. 9. 2012

Jak jsme slíbili, tak také činíme, i když začneme trochu netradičně. První sérií fotek z Eurobiku vám představíme pravděpodobně nejnaloženější kolo, které se ve Fridrichshafenu objevilo. Opravdu stojí za to si prohlédnout všechny detaily. Prostě domov na kolečkách.

Napiště nám do komentářů, kterou součást výzbroje tohoto neznámého cyklisty ovažujete za nprosto nejvíce „šílenou“.

redakce

KOMENTÁŘE

Karlos | 10.9.2012 (17.26) |

Asi nejlepší je ten posilovač dlaní na říditkách (asi se cestovatel cestou hodně nudí) a ten obrovskej celer nebo co to je.

Dig | 11.9.2012 (16.52) |

Nevím zda někdo z vás byl někde dál na kole. Já ano. Nějak mi nepřipadá nic šíleného na tom, co dotyčný kolega veze. Jen bych to účelněji uspořádal. Já také vozím velmi účelné věci, které mají nejméně dvě funkce, ale také naprosté blbiny (jako třeba plyšovou rybku Nemo…). Jak říkám, kdo byl někde dál, chápe to. Také se náklad liší podle místa kam cestovatel vyráží. Jiné to bude v Australské poušti a jiné na North cap.
Tak tolik ode mě.
Řetěz v duši, Dig.

remekson | 27.9.2012 (15.09) |

To je mrkef 🙂 celer je kulatej a blbě se váže jednou šňůrkou. Jen to všechno musí hrozně hrkat a cinkat jak to tam volně visí. Asi jezdí jen po kvalitních západních cyklostezkách. U nás by vyměkl a trochu utřídil svoje životní priority, kdyby mu polovinu těch věcí naši spoluobčani poschovávali do svojich kapes.

Podobné články

Přejít k navigační liště