elektrokola, skládací elektrokola
skládací kola tern
Jméno:

Ortlieb Cykloturistika Awards 2010

13. 4. 2010

Časopis Cykloturistika vyhlásil ve spolupráci s firmou AZUB BIKE dovozcem vodotěsných brašen Ortlieb soutež o sadu brašen Ortlieb v hodnotě 15.000 Kč a o další hodnotné ceny. Na stránkách časopisu se píše:

„VEŘEJNÁ SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ PROJEKT CYKLOTURISTICKÉ AKCE ROKU, KTEROU VYHLAŠUJÍ SPOLEČNĚ FIRMA AZUB – DOVOZCE ZNAČKY ORTLIEB A ČASOPIS CYKLOTURISTIKA.

Jde o cestu s nějakým námětem, nápadem. Nejde o to, jet na kole tam, kde ještě nikdo nebyl, ani o co nejexotičtější cestu. Nejde o to, dojet co nejdále, co nejvýše ani co nejabsurdnějším způsobem, ani o to objevit všechny zajímavosti na trase. Ale možná i ano, proč ne. Důležité je, aby cesta měla nějaký podtext, nápad, vtip anebo, ještě lépe smysl. Kolikrát jsme se už na stránkách Cykloturistiky přesvědčili o tom, že o stejné zemi, ať už jsou to Čechy, blízká Evropa nebo exotická destinace, se dá psát z různých pohledů, a že když k cestě přidá autor ještě něco ze své invence, je výstup mnohem více, než jen výpisky z deníčku nebo klasický cestopis.“

Více informací získáte na stránkách časopisu Cykloturistika, nebo na stránkách firmy AZUB BIKE.

redakce

KOMENTÁŘE

Michal Matras | 14.10.2010 (19.55) |

Dobrý den,sice pozde,ale jeden nápad bych mel.Jedná se o 10ti denní cyklo-kesching-maraton,kdy první předjezdec vyjíždí o den dřív,ujede cca 150-180 km a večer v míste tábořište uloží ‚kešku’kterou označí v GPS.Ostatní závodníci začínají v 8 ráno a jedou na první stanovište.Předjezdec si sám zvolí trasu a jede opet 150-180km a večer v 19-00 zveřejní další tábor i s keškou kde přespí a ráno pokračuje.ostatní závodníci ho celých 10dní pronásledují a vyhrává ten,kdo bude mít nejlepší čas+počet posbíraných kešek(žetonů…cokoliv)

Podobné články

Přejít k navigační liště