elektrokola, skládací elektrokola
skládací kola tern
Jméno:

Kolo, kočárek nebo vozík?

26. 8. 2010

Přemýšlíte nad koupí dětského vozového parku, ale nevíte, jak vhodně skloubit finance, prostor a vaše požadavky? Firma ZIGO nabízí jednoduché řešení problému – Zigo Leader X2 Carrier Bicycle. Jedná se o jedinečný systém rodinného přepravního systému. Velkou předností celého setu je jeho celková variabilita. Jednotlivé části jsou spolu kompatibilní a vynikají jednoduchým systémem skládání. Kompletní sada obsahuje skládací kolo, dětský vozík s přídavnými koly a kolečka. Přidáním koleček snadno přeměníte dětský vozík na kočárek, pro jogging z něj jednoduše vytvoříte trojkolku. Dokonce můžete samostatně používat i samotné kolo. Spojením kola a dětského vozíku získáte perfektní přepravní prostředek, do něhož se vejdou až dvě děti. Jeho výhodou je umístění vozíku před řidítky, díky čemuž máte děti neustále na očích. Zigo Leader X2 je dostupný v zelené a červené barvě a na podzim 2010 se plánuje výroba dalšího typu Zigo Leader X1, který bude určen pouze pro jedno dítě. Cena Zigo Leaderu X2 se pohybuje kolem 30 000 Kč.

redakce

KOMENTÁŘE

mech1 | 7.9.2010 (12.33) |

Opravdu super vec, moc se mi to libilo, ale cena me trochu odradila uz proto, ze sem ocekaval dvojmistnou verzi pro deti tak do 10-12 let. Holt Christiana je Christiana …

Makytka | 19.9.2010 (20.51) |

viděla jsem to na veletrhu, ale bez dětí – zajímalo by mě porovnání vozíku s chariotem a croozrem. Do croozera už se mi nevešel tříleťák s helmou, čtyřleťák taktak, Zigo mi přišel vyšší pro větší děti – je nebo není? Bude se dát koupit v ČR i jenom jako vozík za kolo?

Podobné články

Přejít k navigační liště