elektrokola, skládací elektrokola
skládací kola tern
Jméno:

Nový web o alternativní cyklistice spuštěn!

9. 3. 2010

Milí návštěvníci,

vítáme vás na novém informačně-zábavném portálu, který se plně věnuje světu alternativní cyklistiky. Jeho ambicí je vyplnit internetovou mezeru v této oblasti a stát se tak důvěryhodným zdrojem pozoruhodných informací. Pravidelně zde proto budete nalézat to nejzajímavější ze zahraničních webů, ale i původní články a seriály našeho autorského kolektivu. Již v tuto chvíli vám můžeme například slíbit pravidelný seriál o skládacích kolech Dahon. Věříme, že se nám brzy podaří stát se informační jedničkou v oblasti lehokol, skládacích kol, městské cyklistiky či cestování s dětmi.

Spoluautorem webu se navíc můžete stát i vy sami, a to nejen prostřednictvím našeho fóra, ale i zasláním krátkého videa prostřednictvím formuláře dole na webu nebo článku na adresu redakce@alternativnicyklistika.cz.

Tak ať nám to všem společně hezky šlape…

redakce webu alternativnicyklistika.cz

admin

KOMENTÁŘE

dušan m. | 17.3.2010 (16.20) |

gratulacie k projektu aj zo slovenska!

name | 27.4.2010 (9.12) |

kam se podel http://www.koloblog.cz ?

redakce | 11.5.2010 (13.03) |

Web alternativni-cyklistika.cz je pokračovatelem koloblogu a lehokolo.cz a my doufáme, že dosahuje daleko lepších kvalit, a že informace, které teď najdete na AC jsou mnohem lepší. Doufáme, že se tato změna bude všem líbit.

Obsluhovat více webů najdenou by nebylo jednoduché a navíc by se informace překrývaly.

Většinu článků z koloblog.cz jsme přenesli právě sem

miky | 12.7.2010 (12.03) |

aj já se přidávám ke gratulaci k těmto stránkám, i když zrovna nejsem příznivcem tohoto stylu bajkování (měl jsem tu čest usednout a šlápnout do pedálu kola značky Dahon)…bohužel jsem jeden z těch mnoha „trapných“ konzervativních cyklistů trekových…určitě ale budu příznivcem a čtenářem příspěvků z oblasti cyklostezek a to nejen v ČR…takže hodně zdaru ve vedení těchto stránek, spoustu příspěvků a mnoho fandů této odrůdy cyklistiky…

Přejít k navigační liště