elektrokola, skládací elektrokola
skládací kola tern
Jméno:

Společnost AZUB Bike slaví úspěchy: získala ocenění Web roku 2011 Zlínského kraje

10. 10. 2011

Společnost AZUB Bike, lídr na poli alternativní cyklistiky, slaví úspěchy se svým novým webem, který představila cyklistické veřejnosti loni před Vánocemi. V rámci soutěže Web roku 2011 se portál www.azub.cz stal vítězem v kategorii Živnostenský web Zlínského kraje a postoupil tak do celostátního finále.

„Ocenění Web roku 2011 Zlínského kraje nás velmi potěšilo. Je to pro nás velký úspěch a zároveň i zúročení energie a úsilí, které jsme vložili do příprav našeho webu,“ řekl při přebírání ocenění Aleš Zemánek, zakladatel a majitel společnosti AZUB Bike.

Vítězstvím v krajském kole soutěže Web roku 2011 si AZUB Bike zajistil postup do celostátního kola, v němž odborná porota vybere podle přísných kritérií ze 14 webových prezentací tu nejlepší. Slavnostní finále, během něhož budou vyhlášeny i výsledky soutěží Vodafone Firma roku 2011 a Era Živnostník roku 2011, bude probíhat 7. prosince 2011 v Praze a bude možné je sledovat v přímém přenosu na ČT24.

Projekt Web roku vznikl jako zvláštní subkategorie v rámci soutěží Vodafone Firma roku 2011 a Era Živnostník roku 2011, které mají již mnohaletou tradici. Odborná porota hodnotí webové stránky přihlášených společností na základě jejich optimalizace, designu a uživatelské přístupnosti. Více o anketě Web roku 2011 najdete na www.webroku2011.cz.

redakce

Podobné články

Přejít k navigační liště