NA BLACK FRIDAY NEHRAJEME

Německá značka ORTLIEB se zaměřuje na udržitelné, odolné a opravitelné produkty 100% vyrobené v Německu. Přidejte se k nám proti zvyklostem konzumní společnosti, která je zaměřená na nakupování dalších věcí, které nepotřebuje. Příkladem je nadcházející BLACK FRIDAY (25.11.), kdy se obchody předhánějí ve výši slevy a některé zákazníky dohání nákupní horečka doslova k šílenství. V ORTLIEBu jsme si řekli, ne! Majitelům našich produktů s podobným smýšlením chceme poděkovat za to, že dávají přednost udržitelným výrobkům prostřednictvím akce ORTLIEB TÝDEN OPRAV. Od středy 23. 11. do konce listopadu máme pro vás v nabídce všechny náhradní díly ORTLIEB s 50% slevou a dopravou zdarma!

ORTLIEB TÝDEN OPRAV

KUP JEDNOU, OPRAVUJ, NEVYHAZUJ

Black Friday se během let stal symbolem nakupování, rychlé a krátkodobé spotřeby. Prostřednictvím Týdne oprav se s ORTLIEBem snažíme vyslat signál proti tomuto konzumu. Výrobce vodotěsných brašen, batohů a cestovních tašek vyrábí výhradně v Německu a vždy se zaměřoval na udržitelné, odolné a opravitelné produkty s nadstandardní zárukou 5 let! Letos je tomu 40 let, které uplynuly od založení firmy, jejíž filozofie se nemění.

Slovy generálního ředitele Martina Esslingera: „Změna klimatu by měla být převládajícím tématem naší doby, nezbývá nám čas na to, abychom naši planetu přetěžovali. Udržitelné řízení je zásadní, a to zahrnuje i trvanlivost výrobků. Naše tašky jsou navrženy a konstruovány tak, aby všechny jednotlivé části bylo možné opravit. To nám umožňuje dosáhnout ještě delší životnosti našich produktů.“

ORTLIEB nabízí servis od svého založení, nadále tuto funkci rozšiřuje a školí své partnery, aby se stali profesionálními opraváři. To znamená, že nejen specializovaní prodejci, ale i obchodní partneři po celém světě jsou schopni opravit závady lokálně, čímž se vyhnete zbytečné přepravě. Pod hashtagem #ORTLIEBcares se specialista na nepromokavé cyklistické brašny a batohy také snaží shromáždit nejlepší příběhy o opravách z komunity.

ODOLNOSTÍ K UDRŽITELNOSTI

Ortlieb Repair week

OPRAVTE SI TO SAMI

Výrobky ORTLIEB jsou navrženy tak, aby vydržely roky s jednoduchou údržbou. Pokud se něco pokazí, obvykle se to stane v nejnevhodnější chvíli, že? Hodně závad dokážete opravit sami, pokud nemáte v okolí vhodný servis. Produktový poradce na webových stránkách vám pomůže najít správný náhradní díl. Pokud si nejste jisti nebo máte další dotazy, můžete také kontaktovat náš zákaznický servis. Pokud si na výměnu náhradních dílů netroufáte, v rámci TÝDNE OPRAV vám je zdarma i namontujeme. Budete však muset poslat svoje brašny či batohy k nám.

TÝDEN OPRAV ORTLIEB

Týden oprav dává pozitivní signál o důležitosti odolných produktů.

Vyberte si od 23.11. do 30.11. náhradní díly pro vaše brašny či batohy na www.ortlieb.cz a v košíku zadejte kód:

TYDENOPRAV50

Získáte slevu 50% z ceny náhradních dílů a dopravu zdarma i na všechny další zakoupené produkty.

Komentáře Facebook