Pomoc ukrajinské umělkyni – aukce ručně malovaných lehokolových ilustrací

Free UkraineUž jsou to více než dva měsíce, co jsme začali sledovat děsivé zprávy z Ukrajiny a co miliony uprchlíků začaly proudit do zbytku Evropy. Člověk by se chtěl zapojit, udělat něco velkého, zastavit armádu nebo zachránit všechny uprchlíky, ale to je nemožné. Proto hledáme malé způsoby, jak pomoci. Pro nás v AZUBu je jednou takovou maličkostí pomoc ukrajinské studentce Ksenii tím, že jí dáme práci a umožníme jí získat tolik potřebné zkušenosti pro její budoucí kariéru.

Kseniya je mladá umělkyně a pro nás pracuje na kalendáři pro rok 2023. Kalendář se bude skládat z 12 reprodukcí jejích lehokolových ilustrací. Za práci jí zaplatíme a vy můžete pomoci vydražením jedné z jejích originálních ilustrací.

Jednotlivé obrazy si můžete zakoupit v originále a přispět tak Ksenii do života v České republice. Obrázek pak zabalíme a pošleme vám ho kamkoli na světě. Náklady na dopravu uhradíme. Pokud bude konečná cena vašeho obrazu vyšší než 300 $, necháme vám jej také zarámovat.

Obrazy jsou ve velikosti A3 a každý z nich zabere Ksenii asi 20 hodin práce. Proto jsme stanovili vyvolávací cenu na 100 $.

Udělejte jeden malý dobrý skutek a pomozte s námi Ksenii.

Přejít na aukci >>>

Vše, co musíte udělat, je poslat celkovou částku na Kseniin bankovní účet a poslat nám svou e-mailovou adresu a telefonní číslo.

Kseniya Zavalniuk

Zdravím všechny! Jmenuji se Kseniya a jsem umělkyně z Ukrajiny!

V současné době studuji umění a interiérový design na Kyjevské státní akademii dekorativního umění a designu pojmenované po M. Boychukovi. Vytvářím různé originální ilustrace a fanarty v různých stylech (od realismu po stylizované malby) s použitím jakýchkoliv tradičních materiálů, většinou vodových barev a pastelek.

Komentáře Facebook