Extrémní vozík pro děti do každého terénu

Na světě je první jednokolový dětský vozík za kolo s názvem Tout-terrain single trailer. Na český trh jej přináší firma AZUB bike a má být vhodný pro všechny aktivní rodiče, kteří si chtějí cyklovýlety užít společně se svými potomky. Tento vozík je vynikajícím společníkem i pro jízdu v těžším terénu a díky němu už nebude rodičům s dětmi žádná trasa nedostupná.

Tout-terrain single trailer byl vybaven pouze jedním kolem, což umožňuje významně zúžit šířku vozíku. Ta prakticky nepřesahuje šířku kola a vozík je tak perfektně uzpůsoben pro jízdu v obtížnějším terénu. Hůře přístupné pasáže s většími nerovnostmi nebudou problémem nejen díky špičkové aerodynamice, ale i díky kvalitnímu vzduchovému tlumiči RockShox Ario. Tento tlumič lze navíc nastavit podle hmotnosti dítěte a přizpůsobit jej i podmínkám terénu.

Z hlediska bezpečnosti bylo důkladně propracováno uchycení ke kolu, stejně jako ochrana před odlétávajícími kamínky a prachem. S ohledem na pohodlí a bezpečnost vašeho dítěte jsou samozřejmostí pětibodové bezpečnostní pásy a lze využít i sluneční clonu.  Jasné barvy a reflexní pruhy zaručují viditelnost vozíku i za zhoršených podmínek. Jako bonus můžeme uvést nízkou hmotnost – Tout-terrain single trailer váží pouze necelých 10 kg. Díky tomuto vozíku už nikdy nebude žádný terén překážkou.

Komentáře Facebook