S kočárkem Prahou: Maminkovské odpoledne plné her a soutěží

Pro maminky s dětmi, které svoji rodičovskou dovolenou tráví v našem hlavním městě, se chystá příjemné odpoledne plné her a zábavy, během něhož mohou v tombole vyhrát velmi zajímavé ceny, například dětský vozík za kolo AZUB Jerry anebo stále oblíbenější dětské odrážedlo AZUB Fík.

Akce s názvem S kočárkem Prahou se koná 22. září 2010 mezi 14. a 18. hodinou v Praze ve Žlutých lázních pod záštitou sdružení maminek a webového portálu Babyweb.cz.

Program zábavného odpoledne zve nejen na dětskou módní přehlídku a na workshopy týkající se správného používání autosedaček, ale také na ochutnávky nových výrobků pro děti. Představí se i nové modely kočárků, autosedaček, vozíků za kolo a dalších maminkovských nezbytností.

Součástí odpoledne bude pokus o vytvoření českého rekordu v počtu kočárků na jednom místě, který se má stát výzvou všem Pražanům, aby se nechovali lhostejně k těhotným ženám v dopravních prostředcích, aby pomáhali maminkám s kočárky, či aby obchodní centra zřídila parkovací místa pro mladé rodiny vozící děti v autosedačkách.

Komentáře Facebook