Brno otevřelo svůj první sport-point KOLONÁDA

Poslední víkend byl v Brně z hlediska sportu velkolepý. V polovině nejdelší a nejfrekventovanější cyklostezky v Brně-Jundrově mezi Anthroposem a Pijavou byl otevřen první sport-point KOLONÁDA. A to ve velkém stylu.

Součástí programu bylo rozsáhlé testování produktů alternativní cyklistiky. Každý, kdo se v KOLONÁDĚ zastavil, aby načerpal síly, mohl zároveň vyzkoušet jízdu na lehokole nebo na unikátní ležaté tříkolce AZUB Trike, která je prvním ryze českým výrobkem této kategorie. Každá jízda samozřejmě probíhala s profesionální asistencí specialistů z oblasti alternativní cyklistiky. Testovaly se i nové modely in-line bruslí. Pro všechny návštěvníky organizátoři připravili sportovní občerstvení za zvýhodněné ceny a pro ty nejmenší zábavné dětské atrakce, například trampolínu. Nedělní odpoledne bylo v hudební režii Hitrádia Magic.

KOLONÁDA je jedinečným místem pro příznivce všech forem cyklistiky. Je jim nejenom na dosah ruky v těsné blízkosti oblíbené cyklostezky, ale nabízí i zcela kompletní sportovní služby. Její návštěvníci zde naleznou pohromadě nejen občerstvení a odpočinek, ale i sortiment alternativní cyklisty, sportovního oblečení či zdravé výživy, profesionální servisní depo a dětské zázemí s hřištěm. KOLONÁDA je cyklistům k dispozici každý den a má potenciál stát se jedním z nejvyhledávanějších center sportu v Brně.

Komentáře Facebook