Nejzajímavější videa lehokol na YouTube

Pro dnešek jsme si pro vás připravili ta podle nás nejzajímavější videa z YouTube, v nichž se v hlavní roli objevuje lehokolo. Snad pro vás budou zajímavou inspirací před nadcházející jarní sezónou.

Back to Back Tandem Recumbent

Chris William z kanadského Toronta si vyrobil speciální tandemové lehokolo, jehož zvláštností je pozice obou jezdců – sedí totiž k sobě zády. Lehokolo navíc disponuje dvěma na sobě nezávislými hnacími ústrojími, předním i zadním řízením a zpětným šlapáním.

Daisy Mayhem tandem recumbent

Toronto je evidentně země zaslíbená pro speciální úpravy lehokol. Na tomto videu si můžete prohlédnout rodinné lehokolo pro jednoho rodiče a dvě děti.

cheap homebuilt recumbent bike

Ve snaze ušetřit si spousta domácích kutilů vyrábí lehokola svépomocí, „designér“ z tohoto videa k tomu využil klasické dámské kolo.

L’Alpe d’Huez en vélo couché

Vychutnejte si stoupání ale především sjezd lehokola z Alpe d´Huez, jednoho z nejobávanějších stoupání Tour de France.

recumbent downhill by AZUB recumbent

A nakonec něco z domácího soudku. Honza Galla a Aleš Zemánek z AZUB Bike ukazují, že lehokolo není jen na silnice, ale že se s ním dá pořádně vyřádit i v terénu.

Pokud máte i vy tip na zajímavé video s lehokoly, neváhejte nás na něj upozornit prostřednictvím formuláře na hlavní stránce webu.

Komentáře Facebook