Víkend vleže na Kolonádě

První brněnský sport-point Kolonáda připravuje na poslední červnový víkend mimořádný zážitek nejen pro fanoušky alternativní cyklistiky s názvem Víkend vleže. Na jednom místě si tu návštěvníci Kolonády budou moci prohlédnout a na vlastní kůži i vyzkoušet nejrůznější produkty alternativní cyklistiky. A to všechno za asistence zkušených jezdců, kteří rádi pomohou i těm méně zdatným.

Návštěvníci KOLONÁDY mohou během tohoto víkendu otestovat jízdu na všech typech lehokol nejrůznějších velikostí. A nejen to, uherskobrodská společnost Azub Bike  s sebou přiveze i zbrusu nový kousek ze svého portfolia, lehotříkolku původní české konstrukce Azub Eco Trike.

 

Společně s lehokoly a lehotříkolkou si bude možné také zkusit jízdu na nejprodávanějších skládacích kolech světa značky Dahon, která vynikají nejen svým jednoduchým systémem skládání, ale i nízkou vahou a moderním designem.

Outdoorové rodiny s dětmi jistě přivítají jedinečnou možnost otestování cyklovybavení pro malé děti, jako jsou vozíky za kolo, dětská odrážedla, tažné tyče či přípojná dětská kola.

O doprovodný program se postará HitRádio Magic Brno, které přiveze svoji zábavnou show. Nebudou chybět ani atrakce pro nejmenší děti, jako je skákací trampolína, houpací síť apod.

Víkend vleže startuje v sobotu 26. června v 11 hodin a pokračuje až do nedělního večera.


Víkend vleže

Kdy: 26. – 27. června 2010

Kde: Kolonáda, nový sport-point v Brně, který se nachází asi v polovině cyklostezky
         v Jundrově mezi Anthroposem a Piavou

Komentáře Facebook