Alternativni-cyklistika.cz mediálním partnerem veletrhů GO a REGIONTOUR 2011

Portál www.alternativni-cyklistika.cz se stal jedním z mediálních partnerů veletrhů GO a REGIONTOUR 2011, které se uskuteční od čtvrtka 13. ledna 2011 do neděle 16. ledna 2011 na brněnském výstavišti. Ústřední motto letošního ročníku těchto dvou veletrhů zní „Dovolená pro každého“.

Jubilejní 20. ročník veletrhu REGIONTOUR opět nabídne přehled největších turistických lákadel v českých a slovenských regionech. V rámci doprovodného pódiového programu se představí novinka veletrhu, a sice víkendový folklorní festival Regiontourfest, který je připraven ve spolupráci s Folklorním sdružením ČR. Druhým pilířem veletrhu REGIONTOUR bude gastronomický doprovodný program s názvem „Ochutnej krajové speciality“ pod patronátem Asociace hotelů a restaurací ČR a agentury CzechTourism. Třetím tématem letošního ročníku budou lidová řemesla. Poprvé v historii veletrhu REGIONTOUR se přímo v pavilonu otevře řemeslný jarmark se stánky 33 řemeslníků z téměř celé České republiky. K vidění budou nejen hotové produkty tradičních profesí, ale i živý proces jejich výroby.

Příznivci cyklistiky by jistě neměli opomenout propagaci čtyř moravských krajů – Moravskoslezského, Olomouckého, Zlínského a Jihomoravského –, které se již tradičně prezentují společně a pro letošní veletrh se zaměřily na cykloturistiku. Vznikla tak stostránková vícejazyčná publikace s názvem „Morava a Slezsko – cykloprůvodce“, která bude v rámci veletrhu REGIONTOUR slavnostně pokřtěna.

V rámci veletrhů proběhne i čtrnáctý ročník oblíbeného festivalu GO Kamera 2011, v rámci něhož proběhne více než dvacet poutavých přednášek o cestování. Ústřední témata letošního festivalu zní „Ledové extrémy“. Přesný harmonogram festivalu naleznete zde. Festival GO Kamera bude umístěn do Kongresového centra.

Veletrhy se konají na brněnském výstavišti v pavilonu P (REGIONTOUR) a v pavilonu F (GO). Více informací o veletrzích a o časovém harmonogramu jednotlivých dní naleznete zde.

               

Komentáře Facebook