Co nám letos dělalo radost

Tou naprosto největší radostí bylo samozřejmě přestěhování se do nových prostor. Přesouvali jsme se nadvakrát a velkoobchod už byl v novém od dubna. Výroba lehokol a zbytek týmu se nastěhovala v létě. Prostor máme dvakrát tak velký, než jsme měli a představte si to…už je plno!

Potěšilo nás, že o skládačky Tern projevili zájem dva velcí sportovci. Světově uznávaný lezec Adam Ondra nyní se svou přítelkyní sedla dvě skládací kola Tern Link C8 a Lukáš Pollert jezdí po Praze na Vektronu.

 

V každém případě se musíme zmínit také o našem top modelu v kategorii ležatých tříkolek. AZUB Ti-FLY X je zkrátka zábavný stroj a pokud je vybaveno elektropohonem a k tomu pluskovým plášťům, je to monstrum, které jen tak něco nezastaví.

 

Naprosté nadšení jsme zažívali při testech nákladního semi-skládacího elektrokola Tern GSD. Honza jej dokonce vzal na čtyřdenní rodinné putování do Bílých Karpat a přijel totálně unešen.

Výborná zpráva přišla na konci léta z Číny. Dvě naše kola dokončila závod solárních kol z Francie do jihočínského Kantonu. Stejně tak do cíle dorazil také čech Michael Polák na unikátním dlouhém lehokole Lenochod 1, které pro něj postavili kluci z cargobikes.cz.

 

 

Radost nám udělalo také rozhodnutí rožnovské koloběžkářské značky MIBO, která se rozhodla vyšperkovat limitovanou edici své koloběžky MIBO Split řídítkovou brašnou ORTLIEB Ultimate 6 S. Díky!

Těch radostí letos bylo hodně a stejně tak i starosti kolem stěhování do nových prostor byly nemalé. Proto se, stejně jako vy, těšíme na Vánoce, a na klidné dny po nich.

 

Tímto vám také oznamujeme, že od 22.12. do 2.1. máme zavřeno a užíváme klidu. Díky za pochopení!

 

 

Komentáře Facebook