I na delší trase spolu, neboli Megí – psí vozíčkář

Do naší letní části celoroční soutěže o skládací kolo nám začínají chodit vaše série fotografií. Děkujeme za ně a postupně je zde budeme zveřejňovat.

Dnes vám představujeme sérii s názvem „I na delší trase spolu, neboli Megí – psí vozíčkář“ od Lenky Urbánkové. Lenka nám napsala, že název její série vypovídá o tom, jak jí vozík velmi pomohl. Dřív totiž musela být její fenka při delším výletu doma, protože uběhne maximálně 30 km. Díky vozíku může plánovat delší výlety a nemusí řešit, kdo ji pohlídá 🙂 Ze začátku prý bylo trochu složité docílit toho, aby si fenka ve vozíku zvykla, ale po třetím výletu a usilovném tréninku na zahradě už to bylo ok. Sice musí ještě trochu trénovat, ale vozík je super 😀

Lence děkujeme, přejeme jí, aby byla i nadále s vozíkem spokojená, a také jí přejeme hodně štěstí při losování výherce letního kola soutěže, které proběhne již 22. září. Jen připomínáme, že v tomto kole soutěžíme o o obal na notebook Notebook Sleeve 15,4“ od partnera naší akce firmy AZUB BIKE. Všichni, kdo se zúčastní kteréhokoli kola naší celoroční soutěže, se také automaticky dostávají do slosování o hlavní cenu – moderní skládací kolo.

Těšíme se na vaše obrázky.

Vaše redakce

Komentáře Facebook