Letní kolo celoroční soutěže o skládací kolo vyhrál Psí vozíčkář

Zežloutlo listí na stromech a pan Podzim se přihlásil o svoji vládu. S jeho příchodem se uzavřelo i letní kolo naší celoroční soutěže o skládací kolo, v němž máme tři soutěžící. Jejich obrázky si můžete prohlédnout v sekci Ostatní.

Z těchto tří soutěžících jsme vylosovali fotografku Lenku Urbánkovou, která nám zaslala sérii obrázků s názvem „I na delší trase spolu neboli Megí – psí vozíčkář“. Lenka tak získává nepromokavý obal na notebook Ortlieb Notebook Sleeve 15,4“ od partnera naší akce, společnosti AZUB Bike. Gratulujeme!

Naše výherkyně Lenka i další dva soutěžící si svojí účastí v letním kole automaticky zajistili účast ve finálovém slosování o skládací kolo, které proběhne 22. března 2012.

Všem připomínáme, že zároveň s uzavřením letního kola soutěže odstartovalo kolo podzimní, které potrvá do 21. prosince. V tomto kole soutěžíme o nepromokavou brašnu na foťák Ortlieb Aqua Zoom, kterou do soutěže věnoval partner soutěže, společnost AZUB Bike. Tak tedy fotografujte a zasílejte nám své obrázky s tematikou alternativní cyklistiky na náš redakční e-mail redakce@alternativni-cyklistika.cz.

Mějte hezký podzim!

Vaše redakce

Komentáře Facebook