Brooks Team Pro Limited Edition

Legendární výrobce kožených sedel Brooks dokáže dosti často zaujmout některou ze svých limitovaných edicí. A je jedno jestli se jedná o sedlo, nebo jiný kožený doplňek. Jedním z posledních takovýchto počinů je i Team Pro Limited Edition v barvách messenger závodů, které Brooks podporuje.

Tato edice tří různých verzí klasického polozávodního modelu Team Pro je speciální nejen svými barvami, ale především vyraženými logy tří závodů v zadní části sedla. Červená varianta se vztahuje k North American Cycle Courier Championship v Bostonu, modrá k European Cycle Messenger Championship, který se konal v Berlíně a Cycle Messenger World Championship v Tokiu. Speciální poděkování patří i třem designérům, kteří se postarali o návrh log pro jednotlivé závody. Jde o:

THOMAS HAASE, designer of the ECMC logo
GREG UGALDE, designer of the NACCC logo
HONMA YUICHI, designer of the CMWC logo

Ani jedno ze sedel se bohužel neobjeví na českém trhu, ale pokud byste si chtěli dopřát opravdou lahůdku v podobném kalibru, máte k dispozici třeba Team Pro Alpe´d Huez, které je limitovanou edicí pro rok 2010 a v příštím roce již nebude pravděpodobně k dostání.

Komentáře Facebook