Nová kola pro seniory

Cyklistika není jen záležitostí mladých, ale stále častěji se jí věnují i lidé ve středním věku a senioři. Jejich zhoršená pohyblivost a nemoci, jako je například artritida, jim znemožňují radovat se z pohybu jako zamlada. Tyto problémy napomůže vyřešit nové kolo EZ Boarding, jehož jednoduchá konstrukce umožňuje na kolo bezproblémově nasednout.

Své o tom ví Don a Helena Kronemannovi. „Naše kola jsme prodali před několika lety a už jsme ani nedoufali, že bychom snad ještě někdy na kolech jezdili,“ řekl šestašedesátiletý Don Kronemann. Během návštěvy své dcery si poprvé vyzkoušeli kola EZ Boarding a názor rázem změnili. „Zamilovali jsme si způsob ovládání a snadnost nasedání a vysedání z kola. Nyní vlastníme dvě kola a jezdíme na nich pořád,“ svěřila se Helena.

Nesmírnou výhodou kola je výška lehkého rámu, díky níž nemají starší lidé problém na kolo nasednout. Stačí pouze nepatrně zvednout nohu. Kolu nechybí pohodlné polohovatelné sedátko, možnost zvolit si sedmi- nebo třírychlostní přehazovačku. Do standardní výbavy patří nezbytné brzdy, přední a zadní světlomety, dále pumpička na kolo a košík.

Zdroj: www.capemaycountyherald.com

Komentáře Facebook