Ortlieb Shuttle – ideální parťák pro fotografy

Multifunkční kufřík Ortlieb Shuttle je ideální společník na vaše cesty za dobrodružstvím. Jeho základem je polykarbonátový kufr s kolečky a teleskopickým madlem, díky přídavnému vnitřně nastavitelnému polstrování, které zaručuje maximální citlivost při přenosu fototechniky, jej lze ale snadno proměnit na špičkový kufřík pro profesionální fotografy.

Ortlieb Shuttle vyniká zejména svým zpracováním. Je 100% voděodolný a vodotěsný – i díky speciálnímu systému zavírání TIZIP, které nedovolí, aby se k fotoaparátu či jinému obsahu kufříku dostala jediná kapka vody. Má polstrovaný interiér, dvě boční kapsy na zip a další volitelné příslušenství. Díky svým rozměrům (48/34/20 cm) může být využit i jako příruční zavazadlo, jeho vnitřní objem přitom dosahuje až 25 litrů.

Dovozcem kufříku Ortlieb Shuttle je uherskobrodský Azub Bike. Cena základního kufříku je 4490 Kč, vnitřní vybavení pro přenos fotoaparátu stojí 2390 korun. Podobně lze k Ortlieb Shuttle dokoupit i ramenní popruhy a nosit jej jako batoh nebo připevnit na nosič kola.

Komentáře Facebook