První cyklistický veletrh letošního roku: For Bikes 2011

Po úspěchu loňského prvního ročníku veletrhu For Bikes se jeho organizátoři ihned pustili do příprav dalšího ročníku. A tak se všichni příznivci cyklistiky a všeho, co k ní patří, sejdou v Pražském veletržním paláci v Letňanech už o posledním březnovém víkendu.

Veletrh se otevře v pátek 25. března v 10 hodin dopoledne. Všichni návštěvníci obdrží ke vstupence anketní lístek. Pokud jej řádně vyplní a odevzdají, zúčastní se tak losování o celoodpružené kolo Trek Hifi Plus s 29“ koly. Pro všechny, kteří se rozhodnou přijet na veletrh na kole, bude připraveno nejen velké množství stojanů na zaparkování, a pro ty, kteří přijedou do 11. hodiny, dokonce i vstupenka zdarma.

V rámci doprovodného programu se můžete těšit na závod “for BMX”, který se uskuteční v zbrusu nové mobilní minirampě a vítězové si mezi sebe rozdělí 10 000 Kč. Závod proběhne v sobotu, páteční odpoledne je vyhrazeno tréninkům a v neděli se představí v exhibici VSA Xtreme team. Do poroty závodu „for BMX“ zasednou Viktor Plas, Tomek Vondráček a Tomáš Bauer.

Další atrakcí bude bezesporu i možnost vyzkoušet si jízdu na elektrokolech nejrůznějších značek. Pro tyto účely bude návštěvníkům k dispozici testovací okruh.

Součástí doprovodného programu veletrhu For Bikes 2011 bude zavedený festival cyklistiky a cestování na kole Cyklofest Plus 2011. V sobotu 26. 3. 2011 budou mít návštěvníci veletrhu možnost zavítat do velkého sálu, kde budou po celý den probíhat prezentace z cyklistických výprav – v průběhu festivalu se na plátně objeví obrázky z cykloputování po Albánii, Mexiku, z přejezdu Himálaje i z obdivuhodné cesty první Češky na kole kolem světa. Pomyslnou třešničkou na dortu bude uvedení filmu předního českého divadelního a filmového tvůrce (a cyklisty) Šimona Cabana Přes Alpy na kole, které si opětovně vyžádali diváci loňského Cyklofestu.

Další informace o veletrhu For Bikes najdete na www.forbikes.cz

Komentáře Facebook