Společnost AZUB Bike slaví úspěchy: získala ocenění Web roku 2011 Zlínského kraje

Společnost AZUB Bike, lídr na poli alternativní cyklistiky, slaví úspěchy se svým novým webem, který představila cyklistické veřejnosti loni před Vánocemi. V rámci soutěže Web roku 2011 se portál www.azub.cz stal vítězem v kategorii Živnostenský web Zlínského kraje a postoupil tak do celostátního finále.

„Ocenění Web roku 2011 Zlínského kraje nás velmi potěšilo. Je to pro nás velký úspěch a zároveň i zúročení energie a úsilí, které jsme vložili do příprav našeho webu,“ řekl při přebírání ocenění Aleš Zemánek, zakladatel a majitel společnosti AZUB Bike.

Vítězstvím v krajském kole soutěže Web roku 2011 si AZUB Bike zajistil postup do celostátního kola, v němž odborná porota vybere podle přísných kritérií ze 14 webových prezentací tu nejlepší. Slavnostní finále, během něhož budou vyhlášeny i výsledky soutěží Vodafone Firma roku 2011 a Era Živnostník roku 2011, bude probíhat 7. prosince 2011 v Praze a bude možné je sledovat v přímém přenosu na ČT24.

Projekt Web roku vznikl jako zvláštní subkategorie v rámci soutěží Vodafone Firma roku 2011 a Era Živnostník roku 2011, které mají již mnohaletou tradici. Odborná porota hodnotí webové stránky přihlášených společností na základě jejich optimalizace, designu a uživatelské přístupnosti. Více o anketě Web roku 2011 najdete na www.webroku2011.cz.

Komentáře Facebook