Veletrh ForBikes 2012 rozdává cyklistům vstupenku zdarma

Druhým jarním veletrhem cyklistiky je pražský ForBikes 2012, který se uskuteční o víkendu 30.3-1.4.2012 v areálu PVA Expo Praha. Hlavním tématem letošního třetího ročníku je motto Společně-Bezpečně. Apeluje tak na zvýšení bezpečnosti při jízdě na kole a na nošení přileb. Pro návštěvníky platí stejná akce jako loni, tedy kdo přijede dopoledne na veletrh na kole, dostane vstupenku zdarma.

To správné načasování velerhu umožńuje vystavovatelům představit všechny žhavé novinky pro letošní cyklistickou sezonu. Novinkou letošního roku je Cykloburza práce pro všechny, kteří jednak nabízí volné místo, jednak v této branži hledají uplatnění.

Veletrh ForBikes 2012 začíná v pátek 30. března v 10 hodin, tento den se brány uzavřou v 19 hodin. O víkendu pak bude otevřeno po oba dny od 10 do 18 hodin. Vstupné na veletrh činí 100 Kč, děti do 10 let mají vstup zdarma. V areálu PVA je připraveno 3.500 parkovacích míst pro návštěvníky. Je možné využít i záchytná parkoviště P+R v návaznosti na Pražskou integrovanou dopravu.

Souběžně s veletrhem ForBikes probíhá i veletrh ForOutdoor a ForCaravan.

Více informací o veletrhu naleznete na www.forbikes.cz.

Komentáře Facebook