Dahon má v Česku pět Dahon center

Pět specializovaných prodejen s nejlepším prodejním servisem a velkým výběrem modelů představil největší světový výrobce skládacích kol, společnost Dahon, svým zákazníkům v České republice. V Praze, Brně, Uherském Brodě, Jablonci nad Nisou a Českých Budějovicích se mohou setkat se zkušenými prodejci a nejlepším zázemím pro prodej čím dál populárnějších skládaček.

Dahon centra byla vytvořena jako síť obchodů s největšími zkušenostmi se skládacími koly americké značky Dahon. Podmínky pro udělení statutu Dahon centrum jsou přitom přísně vymezeny: prodejna musí být schopna nabídnout svým zákazníkům široký výběr modelů značky Dahon tak, aby si mohli udělat představu o celé nabídce značky. Samozřejmostí musí být odborné poradenství, dobrý přehled v trendech mezi skládacími koly, možnost záručního i pozáručního servisu a vstřícný přístup.

Prestižní označení Dahon centrum získali české cykloprodejny Testudo v Praze – Nuslích, Rock Road v Brně – Králově Poli, Rebel Bike v Jablonci nad Nisou, Cyklo Jiřička v Českých Budějovicích a Azub Bike z Uherského Brodu.

Podle marketingového manažera společnosti Azub Bike, která je také výhradním dovozcem skládaček Dahon do České republiky, mohou být Dahon centra díky svému rozmístnění po celé zemi a vyškolenému personálu vhodnou volbou pro každého, kdo ještě se skládacími koly nepřišel do kontaktu. „Dahon centra udržují nadstandardní komunikaci s námi jako distributorem. Disponují potřebnými znalostmi, orientují se v trendech, mohou předvést i modely, které běžně v obchodech nejsou. Především ale dokážou vysvětlit, co odlišuje skládačky Dahon od jiných skládacích kol a proč je Dahon světovou jedničkou,“ dodává Galla.

Podle něj je touto odlišností především jedinečná technologie, vyvíjená již 25 let. Tzv. Systém skládaní Dahon vynalezl David Hon v roce 1977 a od té doby je stejný na každém modelu. Převzali jej i další značky. Postup při skládaní je přitom vždy stejný:

1) Zasunout sedlovku do rámu
2) Složit představec
3) Složit rám v půlce

Převzato z: www.koloblog.cz

Komentáře Facebook