Prémiové prodejny Brooks

Od roku 1930 po několik následujících desetiletí, mělo každé kolo na Tour de France kožené sedlo od anglické značky Brooks. Jezdila na nich taková jména jako Eddy Merckx nebo Fausto Coppi. I když měnili sponzory a kola v podstatě každý rok, sedla si brali s sebou. Bylo to většinou Brooks Team Pro s ručně kovanými nýty. A i přesto, že komfort kožených sedel v šedesátých a sedmdesátých letech vytlačila nízká hmotnost plastových výlisků, Brooks si svůj komfort a kvalitu zachovává. V posledních letech se navíc snaží inovovat, přichází s novými řadami sedel, a prosazuje excelentní přístup k zákazníkům. 


V rámci vylepšení vztahů se svými fanoušky a zákazníky, představil Brooks v roce 2019 projekt exkluzivních prodejců značky se jménem Brooks Premium Dealers. Jednotlivé prodejny jsou rozřazeny do tří kategorií podle toho, jakou šíři výrobků Brooks u nich můžete nalézt, co všechno je možné si vyzkoušet, a jak jsou obchod a lidé v něm zapálení pro značku Brooks. Úrovně jsou tři. Select, Distinct a Basic. 

My jsme velmi rádi, že jsme letos mohli mezi Brooks Premium Dealers uvést 10 obchodů v Česku a na Slovensku, přičemž dva z nich jsou dokonce v kategorii Select, na jejíž zástupce jsou kladeny obrovské nároky. V prvním kole v roce 2019 totiž bylo na celém světě do kategorie Select vybráno jen 100 prodejců a jedním z nich byla i prodejna Bike & City známá také jako Cyklospeciality Bratislava. Odměnou za splnění přísných podmínek jim bylo i získání překrásné stěny Brooks, na které se jednotlivá kožená, ale i sedla z přírodního kaučuku, doplňky a brašny s batohy, výborně vyjímají. 

Všechny prodejce patřící mezi Brooks Premium Dealers najdete na stránkách Brooks.

Komentáře Facebook